Program Taxomatic dla biur rachunkowych – multum korzyści!

Praca biura rachunkowego – aby była efektywna – musi być przede wszystkim sprawna, szybka i bezproblemowa. W natłoku obowiązków księgowi często tracą rachubę czasu i nie wyrabiają się z zadaniami. Istnieje jednak wyjście z tak problematycznych sytuacji. Wystarczy zaopatrzyć biuro w program do prowadzenia księgowości online Taxomatic.

Biura rachunkowe pełnią ważną funkcję we współczesnym świecie księgowości. Stanowią idealną alternatywę dla zatrudniania osobnego, samodzielnego księgowego, którego usługi są znacznie droższe. Aby praca w biurze rachunkowym przebiegała sprawnie i pomyślnie, warto zaopatrzyć się w specjalny program do prowadzenia księgowości. Jednym z nich, polecanym przez profesjonalistów, jest Taxomatic.

Jakie niesie ze sobą korzyści?

Wgląd do narzędzia dla biura i Klienta

Dzięki temu, że w programie Taxomatic można stworzyć konta dla kilku użytkowników naraz, możliwe jest udostępnianie Klientom biura danych do logowania i dzięki temu również wszelkich informacji zawartych w bazach narzędzia.

Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza przepływ informacji oraz komunikację pomiędzy biurem rachunkowym a Klientami. Mogą oni bowiem – bez specjalnego dzwonienia do konsultantów – zalogować się do swojego konta i zaznajomić się z wszystkimi dostępnymi aktualizacjami.

Zawsze zgodnie z prawem

W pracy biur rachunkowych sporo czasu zajmują tak zwane sprawy organizacyjne, czysto techniczne, bez których jednak niemożliwe jest pełnienie usług z zakresu księgowości. Mowa tutaj głównie o przepisach prawa podatkowego, które przecież mają tendencję do częstych zmian i aktualizacji. Pracownicy biura wówczas muszą być na bieżąco z wszystkimi nowinkami prawnymi i dbać o to, by zalecenia pochodzące z ministerstwa były wypełniane.

Taxomatic może pomóc i w tej kwestii. Dzięki temu, że jest on na bieżąco aktualizowany o nowe zapisy w ustawach i rozporządzeniach, pozwoli księgowym zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, dając pewność legalności działań i ich konsekwencji.

Mobilność narzędzia jest wygodna

Dzięki temu, że Taxomatic to program internetowy, działający przy wykorzystaniu chmury gromadzącej wszelkie informacje i dane naszych Klientów, możemy korzystać z niego zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy – niezależnie od tego, czy znajdujemy się aktualnie w biurze czy poza nim.

Bardzo łatwe i komfortowe jest używanie programu za pośrednictwem laptopa, smartfona, a nawet tabletu!